czwartek, 18 września 2014

Żarcie Na Kółkach: pożegnanie sezonu, 21.09, Plac Defilad

W zeszłym roku na blogu pisałam Wam o food-truckowej imprezie, która odbywa się w Warszawie: Żarcie Na Kółkach. Pojawiło się też krótkie podsumowanie po wydarzeniu - znajdziecie je TU.
Żarcie Na Kółkach to inicjatywa, która gości na mapie Warszawy drugi rok z rzędu. Jak organizator pisze na swojej stronie internetowej: Żarcie Na Kółkach to wielki zjazd mobilnych gastrowozów, jadłomaszyn, paszoaut z całej Polski. Można tam zjeść wszystko, co więcej: możę tam zjeść każdy. Z tego co pamiętam na poprzednich edycjach były mobilne gastro bary w których najedzą sie zarówno mięsożercy, jak i wegetarianie czy weganie.
Zeszłoroczna edycja kończyła się na Bulwarze Flotylli Wiślanej na warszawskim Powiślu. W tym samym miejscu został otwarty sezon 2014, który obfitował w wiele wydarzeń: Zlot nad Wisłą na Mokotowie oraz Festiwal i Mistrzostwa Burgerowe w Centrum Warszawy.

W tym roku ostatnie w sezonie Żarcie Na Kółkach odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21 września, w samym centrum Warszawy: na Placu Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki.
Start - godzina 11:00.

W tej chwili lista food-trucków, które wezmą udział w imprezie cały czas rośnie. Jak podaje organizator na chwilę obecną zadeklarowało się ponad 25 wozów, ale lista nie jest jeszcze zamknięta! Listę wystawców znajdziecie poniżej oraz na facebooku organizatora: Żarcie Na Kółkach na Facebooku.


Bardzo możliwe, że uda nam się tam być i zdać krótką relację z całego wydarzenia.

A Wy? Wybieracie się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarz! :)
Zapraszam również serdecznie do obserwowania bloga w Google+ oraz śledzenia na facebooku!

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :)